Jdi na obsah Jdi na menu

a máme po svátkách

4. 1. 2008

vánoční svátky jsme projezdili.
ale na štědrý den nám to málem nevyšlo. špatně jsme se domluvily takže Martina s Astrou už čekaly na dvoře a Terka byla jěště v Pardubicích. Tak jsme jeli s Martinou sami a Terka, když přišla, vzala Gaginu a šla za námi do lesa. Ta na to že byla poprvé v životě v lese se chovala vzorně:-))) zrovna nejezdili moc auta,tak Terka Gábinu samotnou vedla po ulici. Kousek za posledním domem na ní nasedla a šla nám naproti.
Gabina jak mazák šlapala jako by se nechumelilo(nechumelilo:-))Obrazek
Znova do lesa jsme vyrazili za pár dní zase s Gábinou a samozřejmě s Honzou. Ten den šel Honza poprvé na ohlávce parelce vlastní výroby. Uzdečku měl taky, ale po otěžích od ní, jsem moc často šahat nemusela:-)
je to moje šikovný zlatíčko!!!!!
Gábi už měla cestu okouknutou a tak vymýšlela lumpárny, ale pořád to šlo. Má povahu hodně podobnou bráchovi Garetovi(kubovi)
Ten se dočkal až na silvestra.

Obrazek

Den před ním jsem byla po dlouhé době s Dančou a Gastonem. To mám zrovna napadl sníh a přitom svítilo sluníčko. Opravdu pěkný den:-) dokonce jsme potkali spoustu lidí a jedna paní měla odvahu přiblížit se ke mě, vzít foťák a vyfotit nás:-)))
Na Silvestra už tak hezky nebylo. Zima "jak v ruským filmu" nás ale nezastavila!!!Obrazek
S Terkou a Kubou jsme se vypravili do Černé u Bohdanče popřát Dobruským do nového roku. Cestou domu jsme se zastavili i u Klempířů a Danča neměla jiný potíže než že jí padali pantofle když šla pro foťák.
Ostatní fotky z těch dní jsou
tady
ObrazekNa Nový Rok jsme byli ve třech a ještě jsme měli sebou Jirku.

Na kole, zato s foťákem:-)))
Sice jsem musela trochu popřemýšlet kudy pojedme, ale myslím že to stálo za to. Jirka udělal spoustu krásných fotek a všechny jsou tadýýýý:-))) 
jen ze začátku je pár mých.


Honzíček už nosí uzdečku spíš pro ozdobu:-) Na té ohlávce chodí podstatně lépe!!!
a Kuba u uzdečku nenosí vůbec!!!

Obrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář